Конференц-сервіс

Невід'ємною частиною ділового життя сучасної людини є проведення зустрічей, банкетів, організація конференцій, нарад та інших заходів. І незалежно від їх важливості та кількості запрошених гостей, завжди хочеться, що б вони відбулися на високому рівні.

Ласкаво просимо в готель "Станіславський", де для керівників, бізнесменів і ділових людей цінуючих свій час, професійно підготують та реалізують заходи різного формату та змісту, відповідно до побажань клієнта. Наш конференц-сервіс дозволяє значно заощадити час на організацію заходу та витрати на його проведення.

Головною фішкою нашого конференц-сервісу є готовність запропонувати відразу 2-зали, вмістимістю до 40 осіб і 150 осіб. Будь-який з них обладнаний найсучаснішою аудіо та відеоапаратурою, а також має всі необхідні атрибути для проведення різних бізнес-заходів. Конференц-сервіс "Станіславський" також пропонує скористатися нашими додатковими послугами: організація банкетів, фуршетів, кава-брейків, гала-вечерь та інших заходів.

Малий конференц-зал

Wi-fi Проектор
Малий конференц-зал

Місткість залу - 40 чоловік. У ньому враховані всі ключові моменти, починаючи від передбачуваної кількості учасників і закінчуючи цільовою спрямованістю процесів, які в ньому проводяться. Оренда Малого конференц-залу ідеально підійде для заходів невеликого формату такого рівня, як: наради, бізнес-зустрічі, тренінги, наукові конференції, майстер-класи та інше. Інтер'єр залу виконаний в спокійному діловому тоні. Приміщення має сучасне аудіо- та відео-обладнання, а також зручну сучасну мебель. А кваліфікований персонал конференц-сервісу "Станіславський" допоможе з проведенням заходу на найвищому рівні.

Великий зал-ресторан для проведення конференцій

Wi-fi Проектор
Великий зал-ресторан для проведення  конференцій

При більшій кількості людей конференція може проводитися в залі нашого ресторану, який оснащений проектором і всім необхідним для конференцій. Місткість якого 150 осіб.